Podcasts over lezen en taal
Sinds een hele week ben ik, samen met Renee de trotse maker van de podcast ‘Alles is lezen‘. Het is heel bijzonder dat vanaf het moment dat we bekendmaakten dat we samen een podcast op gingen nemen, jullie massaal enthousiast reageerden. Ook de daadwerkelijke ontvangst van de podcast is heel fijn. Binnen een week werd hij al meer dan 500 keer bekeken. Dank daarvoor!
We hebben nog ideeën voor heeeeeel veeeeeel andere afleveringen, en zijn van plan om iedere maand een aflevering te lanceren. De afleveringen duren ongeveer 30 minuten en hebben steeds een zelfde opbouw:
- Opening
- Liefde voor lezen, met daarin onze recent gelezen boeken;
- Lekker lullen over lezen, met daarin het hoofdonderwerp van de aflevering;
- Vraag van de Lezende Luisteraar, waar we aan de slag gaan met een door jullie ingezonden vraag.
Onderaan de pagina de mogelijkheid om de podcast te beluisteren.
Omdat er meerdere aanbieders van mooie podcasts over lezen en taal zijn, heb ik daar voor jullie een handig overzichtje van gemaakt. Je kunt deze hieronder downloaden.